NR.CRT NUME ŞI PRENUME FUNCŢIA DISCIPLINA DIRIGENŢIE-CLASA
1  Alb Maria Daciana Profesor Limba şi literatura română VIII-ALUNU
2  Ardeoaica Maria          Mihaela Profesor Limba franceză VII-ALUNU
3   Avrămescu Daniela Profesor învățământ primar Învăţător IV-COLTEŞTI
4  Boeangiu Cecilia Profesor Educaţie tehnologică DIRECTOR
5  Boeangiu Ioan-Bogdan Profesor Istorie-Geografie
6  Ciobanu Cristina Profesor învăţământ Preşcolar Educatoare GRUPA MARE COLTEŞTI
7   Ciobotea Elena        Dorinela Profesor Geografie-TIC
8   Chelcea Ion Profesor Istorie
9 Drăgulescu Ana Maria Profesor Limba engleză VIII-COLTEŞTI
10   Drugă Felicia Profesor învățământ  primar Învățător I-COLTEŞTI
11   Fîrtat Carmela Profesor învățământ primar Învățător III-ALUNU
12   Florescu Gabriel Profesor Matematică
13   Grigore Andreea       Ştefania Profesor Chimie
14   Igoianu Ioana Profesor Limba latină
15   Jianu Steliana Profesor Biologie+Limba engleză
16   Jianu Anisoara Profesor Limba şi literatura română+Limba franceză V-COLTEŞTI
17 Jugravu Otilia Profesor Matematică-fizică VII-COLTEŞTI
18   Lăcătuşu Tatiana Profesor învățământ   preşcolar Educatoare GRUPA MICĂ COLTEŞTI
19  Marina Alina-Cătălina Profesor învățământ primar Învăţător II-ALUNU
20   Mateescu Cornelia Profesor învățământ primar Învăţător II-COLTEŞTI
21   Manea Minodora Profesor învățământ primar Învăţător CP-COLTEŞTI
22   Mudava Leontina Profesor Religie VI-COLTEŞTI
23   Mudava Nichifor Profesor Educaţie fizică VI-ALUNU
24   Negrulescu Maria Profesor TIC
25   Nicola Vasile     Alexandru Profesor Educaţie fizică V-ALUNU
26   Oşovei Rodica Profesor învățământ preşcolar Educatoare GRUPA MICĂ ALUNU
27   Palea Lavinia Profesor învățământ primar Învăţător IV-ALUNU
28   Popescu Mihaela Profesor învățământ primar Învăţător III-COLTEŞTI
29   Răvaş Claudia Profesor învățământ primar Învăţător CP-ALUNU
30   Turcescu Aurica Profesor Matematică
31   Teodorescu Felicia Profesor învățământ primar Învăţător I-ALUNU
32   Vîlceanu Mariana Profesor învățământ preşcolar Educatoare GRUPA MARE ALUNU